Tabular Contents

Horizontal Big Tabs

ابر زس_ اپراتور ابر ایران

در دیتاسنتر ابری زس همه امکانات یک دیتاسنتر فیزیکی را در قالب یک پنل ابری با قابلیت‌هایی نظیر توسعه‌پذیری در لحظه، تنظیمات شبکه، ایجاد سرورهای مختلف با کانفیگ‌های مختلف دریافت خواهید نمود. ابر زس با برقراری چندین لایه سخت افزاری و نرم افزاری از به‌روزترین تجهیزات امنیتی برای حفظ داده‌ها و سرویس‌های شما استفاده می‌کند. همراهی بدون هزینه توسط تیم پشتیبانی فنی با تکیه بر تجربه و دانش، خدمتی برای کاربران سرویس‌های ابری زس است

ابری ون_شبکه گسترده نرم افزار محور

راه کار ابری ون یک راه کار مبتنی بر فناوری SD-WAN است. این فناوری در سال های اخیر مورد توجه فعالان حوزه‌ی شبکه بوده و اخیرا به صورت وسیع مورد استفاده قرار گرفته است. ایده‌ی اصلی این فناوری، محدود کردن عملکرد مغز کنترلی توزیع شده از تجهیزات لبه‌‌ی شبکه و پیاده سازی آن به صورت متمرکز است، به شکلی که وظیفه‌ی کنترل تجهیزات لبه بر عهده‌ی این مغز کنترلی متمرکز قرار می‌گیرد. وظیفه‌ی اصلی راه کار ابری‌ون برقراری اتصال مطمئن و امن بین شعب و مراکز داده‌ی سازمان و همچنین ابر عمومی است.

ابر ایران_ اپراتور ابر ایران

ابر ایران محصول قرارداد مشارکتی میان سازمان فناوری اطلاعات ایران و شرکت داده های ابری امین آسیا (کنسرسیوم شرکتهای آسیاتک، ژرف‌نگر و زس) در قالب پروژه ابر ایران می باشد. این پروژه در ابتدای سال 1400، به‌منظور نوسازی و توسعه 5 دیتا سنتر آن سازمان در شهرهای مشهد، شیراز، تبریز، همدان و قم و تجهیز و راه‌اندازی سرویس ابری زس (XaaS) ایجاد شده است. هدف از این پروژه ارائه خدمات ابری نظیر IaaS و PaaS به شرکتها، سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی کشور برای رفع نیازمندیهای دیتاسنتری و مراکز داده پشتیبان می باشد. تمرکز اصلی این پروژه تمرکز زدایی از حجم وسیع داده های ذخیره شده در شهر تهران و انتقال آن به سایر شهر ها برای جلوگیری از بین رفتن اطلاعات در زمان وقوع بحران در شهر تهران می باشد.

شیردال_ پایش و ذخیره سازی دوربین های مدار بسته

شرکت امید ژرف نگر با همکاری شرکت کمان به منظور فعالیت در حوزه تصاویر با تمرکز بر حفاظت تصویری و براساس چندین دهه فعالیت این تیم در مقوله صدا و تصویر حرفه‌ای، تاسیس گردید. پس از سه سال تلاش بی وقفه شامل تحقیق و طراحی و با استفاده از توان و دانش فنی داخلی، موفق به ارایه اولین نسخه از نرم‌افزار شیردال در سال ۱۳۹۴ شد و این روند کماکان با ارایه نسخه‌های جدیدتر و نصب هزاران لایسنس همچنان در حال انجام است. توسعه فعالیت از مدیریت منابع تصویری به مقوله آنالیز و پردازش تصویر، امکانات متنوع و مناسبی بصورت مستقل و همچنین بعنوان بخشی از شیردال را فرآهم آورده است.

داشتن تاییدیه‌های مختلف فنی و امنیتی نظیر افتا، پروانه بهره‌برداری تولید نرم‌افزار، تایید فنی نرم‌افزار و همچنین دانش بنیان بودن شرکت، سبب شده تا امکان اجرای پروژه‌های متعدد فرآهم آید و در حال حاضر با نصب و راه‌اندازی هزاران لایسنس فعال در کشور، جایگاه و سهم مناسبی در کشور داریم، شایان ذکر است.

    شرکت آریا بستر تجارت امن با اتکا بر سابقه‌ی درخشان موسسین خود از سال 1378 تا کنون ، در حوزه‌های طراحی و اجرای مدلهای شبکه‌ و امنیت ، راه اندازی و مدیریت مرکز داده ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی شکل گرفت. بیش از 18 سال سابقه در این حوزه به ما آموخت که آغاز و تداوم یک حرکت جدید، هنگامی ارزشمند است که پیش از هر چیز متکی بر فعالیت علمی و رفتار صادقانه با کارفرما باشد. به طور قطع اگر این فرآیند به درستی اجرا شود خود‌به‌خود ، تولید کیفیت و کارایی خواهد کرد.