خدمات آریابستر

نورونتا، شبکه امن سازمان های کشور

ارائه خدمات شهری بهینه و سریع به مردم ، اداره منابع بصورت بهینه و کاهش اتلاف وقت و انرژی از چالشهای مهم امروزه در اداره شهرها می باشد. یکی از ابزاری های مهم در حل این مسائل استفاده از فن آوری اطلاعات می باشد.
در این راستا شبکه ارتباطی نقشی کلیدی در کیفیت سرویس ارائه شده دارد.
این شبکه اختصاصی، غیر اشتراکی و ایمن می باشد که جهت سرویس دهی به مشترکین تجاری، مالی و حاکمیتی طراحی گردیده است. این شبکه بصورت کاملاً مجزا از سایر شبکه های مخابرات ایران طراحی شده است. در طراحی این شبکه از تجهیزات با کیفیت بسیار بالا استفاده شده است. همچنین برای نگهداری شبکه و خدمات مشترکین آن تیم های فنی VIP و اختصاصی در نظر گرفته شده است.

ارائه سرویس های ابری

ارایه سرویس  های ابری به سازمان‌ها و پیاده‌سازی پروژه‌های مورد نیاز ایشان از سرویس های قابل ارائه در شرکت آریابستر تجارت امن می باشد.با سرویس های ابری می توانید ، دیتا سنتر و سرورهای ابری خود را طراحی و سفارش سازی نمایید. با استفاده از امکان تعریف شبکه های متعدد ، ایجاد سرور های مجازی به تعداد دلخواه افزودن دیسک و منابع ذخیره سازی بسترها و همچنین تعریف سیاست‌های فایربال برای امن سازی مرکز داده خود ، منابع ابری را تماماً از طریق پنل مدیریت عقل تحت کنترل در آورید.

قابلیت های اصلی شامل داشبورد حرفه ای ، بدون Down time Data Loss ، ارتباط گرافیکی با سرور ابری ، قابلیت انعطاف پذیری منابع ابری ، زیرساخت بسیار امن پشتیبانی 24 ساعته و دسترسی از طریق API می باشد

مشاهده بیشتر

مشتریان ما از بزرگ ترین سازمان ها تا کاربران خانگی هستند . افتخار ما حضور شما در لیست مشتریان ماست

    شرکت آریا بستر تجارت امن با اتکا بر سابقه‌ی درخشان موسسین خود از سال 1378 تا کنون ، در حوزه‌های طراحی و اجرای مدلهای شبکه‌ و امنیت ، راه اندازی و مدیریت مرکز داده ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی شکل گرفت. بیش از 18 سال سابقه در این حوزه به ما آموخت که آغاز و تداوم یک حرکت جدید، هنگامی ارزشمند است که پیش از هر چیز متکی بر فعالیت علمی و رفتار صادقانه با کارفرما باشد. به طور قطع اگر این فرآیند به درستی اجرا شود خود‌به‌خود ، تولید کیفیت و کارایی خواهد کرد.