خدمات آریابستر تجارت امن

نورونتا، شبکه امن سازمان های کشور

ارائه خدمات شهری بهینه و سریع به مردم ، اداره منابع بصورت بهینه و کاهش اتلاف وقت و انرژی از چالشهای مهم امروزه در اداره شهرها می باشد. یکی از ابزاری های مهم در حل این مسائل استفاده از فن آوری اطلاعات می باشد.
در این راستا شبکه ارتباطی نقشی کلیدی در کیفیت سرویس ارائه شده دارد.
این شبکه اختصاصی، غیر اشتراکی و ایمن می باشد که جهت سرویس دهی به مشترکین تجاری، مالی و حاکمیتی طراحی گردیده است. این شبکه بصورت کاملاً مجزا از سایر شبکه های مخابرات ایران طراحی شده است. در طراحی این شبکه از تجهیزات با کیفیت بسیار بالا استفاده شده است. همچنین برای نگهداری شبکه و خدمات مشترکین آن تیم های فنی VIP و اختصاصی در نظر گرفته شده است.

پروژه و راهکارهای خاص

ارایه راهکارهای خاص به سازمان‌ها و پیاده‌سازی پروژه‌های مورد نیاز ایشان از سرویس های قابل ارائه در شرکت آریابستر تجارت امن می باشد .برای این منظور، طیف گسترده‌ای از خدمات، از بررسی نیاز مشتری تا ارایه مناسب‌ترین راهکار براساس درخواست مشتری در حوزه انتقال داده‌ها، پیاده‌سازی، نصب و راه‌اندازی و همچنین نگه‌داری و مدیریت تجهیزات به مشتریان در این بخش ارایه می‌شود.
همچنین خدمات مشاوره شامل :
مشاوره راه اندازی مرکز داده
مشاوره خدمات امنیتی برای شبکه های WAN، LAN
مشاوره در خصوص راه اندازی شبکه های داخلی و اختصاصی
ارائه خدمات RFP از دیگر سرویس های شرکت آریا بستر تجارت امن می باشد.

مشتریان ما از بزرگ ترین سازمان ها تا کاربران خانگی هستند . افتخار ما حضور شما در لیست مشتریان ماست

  شرکت آریا بستر تجارت امن با اتکا بر سابقه‌ی درخشان موسسین خود از سال 1378 تا کنون ، در حوزه‌های طراحی و اجرای مدلهای شبکه‌ و امنیت ، راه اندازی و مدیریت مرکز داده ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی شکل گرفت. بیش از 18 سال سابقه در این حوزه به ما آموخت که آغاز و تداوم یک حرکت جدید، هنگامی ارزشمند است که پیش از هر چیز متکی بر فعالیت علمی و رفتار صادقانه با کارفرما باشد. به طور قطع اگر این فرآیند به درستی اجرا شود خود‌به‌خود ، تولید کیفیت و کارایی خواهد کرد.

  دفتر تهران
  تهران خیابان کریمخان زند -خیابان ایرانشهر- خیابان بهشهر-شماره 7 واحد 6
  02188491619
  دفتر اصفهان
  خیابان وحید -چهارراه خاقانی - طبقه فوقانی بانک سرمایه
  03137791296